niedziela, 18 sierpnia 2013

Mały sukces. Wróciła "zebra" na Markowską.

Po naszym poście na temat oznaczeń na przejściu przez Markowską jeszcze w ten sam weekend "zebra" na Markowskiej została namalowana. Wszystko wygląda bardzo dobrze. Jak na poniższym zdjęciu.

Zebra wróciła na Markowską
Są jednak dwa elementy które wymagają poprawki - jest to stan nowo odmalowanych pasów i oznaczeń poziomych przy skrzyżowaniu Markowskiej z Ząbkowską - po dwóch tygodniach od ich wymalowania już zaczynają się zacierać. Druga sprawa to niewystarczające oświetlenia na przejściu przez Markowską przy Kijowskiej. Zbliża się jesień i wkrótce wcześnie będzie zapadał zmrok - a to przejście jest niedostatecznie oświetlone - szczególnie w wieczornym szczycie, gdy jest tam duży ruch pojazdów. Poinformujemy o tych sprawach odpowiednie instytucje.

PS. Po napisaniu tego postu - przyszła nam taka refleksja "czy to nie jest smutne? Cieszymy się, że po pół roku odpowiedzialni urzędnicy namalowali pasy. Przecież to powinno być normalne i nikt im o tym nie powinien przypominać.

No nic może kiedyś tak będzie - na razie cieszymy się z tego co mamy :)

1 komentarz :

Anonimowy pisze...

Dlatego trzeba o takich interwencjach pisać jak najczęściej i do jak największej liczby osób. Żeby urzędnicy nie myśleli, że nikt nie patrzy im na ręce.