środa, 9 marca 2016

Praskie szkoły otwierają swoje podwoje

W najbliższy weekend dwie zaprzyjaźnione szkoły podstawowe działające na naszym terenie organizują "Dzień Otwarty". To dobra okazja - szczególnie dla rodziców planujących posłanie swoich pociech do oddziałów przedszkolnych czy klas pierwszych - na poznanie kadry pedagogicznej, a także warunków, w jakich przyjdzie dzieciom spędzać czas nauki.

Szkoła podstawowa nr 354 przy ul. Otwockiej 3 otwiera swoje podwoje w sobotę, 12 marca, od godziny 10:00, w programie m.in. zwiedzanie szkoły oraz wystawienie przedstawienia teatralnego z młodymi aktorami w głównych rolach.Z kolei szkoła podstawowa nr 30 przy ul. Kawęczyńskiej 2 będzie otwarta dla wszystkich chętnych w niedzielę, 13 marca, w godzinach 13:00-16:00. W programie m.in. gry i zabawy ruchowe oraz warsztaty w języku angielskim. 


Zachęcamy, aby odwiedzić obydwie szkoły, zwłaszcza, że są to placówki legitymujące się długoletnią tradycją i wieloma sukcesami pedagogicznymi.

Przed wizytą warto zapoznać się z informacjami, które znajdują się na stronach internetowych obydwu placówek - sp 30 i sp 354

KMI

Brak komentarzy :