piątek, 10 października 2008

Zaproszenie na spotkanie o bezpieczeństwie

Wspólnoty otrzymały zaproszenie z Biura Bezpieczeństwa i Zarządzania Kryzysowego z Delegatury w Dzielnicy Praga Polnoc. Ponizej przekazuje tekst zaproszenia:

-----------------------------------

Zwracam sie z prosba o przyjecie zaproszenia na spotkanie w dniu 14.10.2008 r. (wtorek) o godz. 16.30 w Zespole Szkol nr 45 przy ul. Jagiellonskiej 7 w Warszawie.

Tematem zebrania beda sprawy z zakresu bezpieczenstwa i porzadku publicznego (program "Bezpieczne Osiedle") na terenie osiedli "Stara Praga" i "Szmulowizna" z rejonu dzialania Administracji Obslugi Mieszkancow Nr 2 i 3 ZGN w Dzielnicy Praga Polnoc.

W spotkaniu przewiduje sie udzial przedstawicieli Zarzadu Dzielnicy Praga Polnoc, zarzadcow nieruchomosci, Komendy Rejonowej Policji Warszawa-VI, Oddzialu Terenowego Strazy Miejskiej oraz Delegatury Biura bezpieczenstwa i Zarzadzania Kryzysowego w Dzielnicy Praga Polnoc.

Podpisal: Naczelnik Delegatury BBiZK - p. Grzegorz Kłos

----------

i to z inicjatywy dzielnicy/urzędów... dobrze to wróży projektowi monitoringu miejskiego o którego właśnie występujemy

ps. 986 czynne całą dobę - dzwoń jeśli coś Ci się wydaje, że nie powinno mieć miejsca

przyjeżdżają, odnotowują i potem są dalsze efekty tych działań

trochę pracy u podstaw i Nasza Dzielnica ma szansę stać się oazą spokoju do której jeszcze chętniej będzie się wracało po wieczornym spacerze, może również więcej knajpek się otworzy

oby do wiosny!

Brak komentarzy :